ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΕΙΚΤΑΚΗ

 

05-04-06 ΑΘΡΟΑ Η ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟΝ  ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΦΑΓΗΤΩΝ ΚΑΙ ΕΔΕΣΜΑΤΩΝ ΕΛΑΙΟΛΑΔΟΥ.

 

Παρουσιάστηκαν 105 «Ασυναγώνιστα» Γευστικά Δημιουργήματα  με Ελαιόλαδο!

 

Αθρόα, στην κυριολεξία ηταν η συμμετοχή στον Διαγωνισμό Φαγητών και εδεσμάτων με αποκλειστική χρήση ελαιολάδου   που πραγματοποιήθηκε  στα πλαίσια  των εκδηλώσεων «ΕλαιοΓευσίες 2006»  και εντυπωσιακή η διεξαγωγή του  στην κυκλική γυάλινη αίθουσα του Ξενοδοχείου  Caldera Beach.    Συμμετείχαν  συνολικά   80  διαγωνιζόμενοι  από τους οποίους 20  ήταν Μέλη του Δικτύου «ΕλαιοΓευσίες» και 60 Ανεξάρτητοι, Μέλη Πολιτιστικών και Γυναικείων Συλλόγων, Επαγγελματίες και Ερασιτέχνες Μάγειροι αλλά και γνωστές Οικοκυρές της πόλης και της υπαίθρου. 

Η απονομή των διακρίσεων, που  περιλαμβάνονται στον Πίνακα που ακολουθεί, έγινε το βράδυ  στην κατάμεστη  αίθουσα των εκδηλώσεων «ΕλαιΓευσίες 2006» που οργανώθηκαν  από τον ΣΕΔΗΚ, τον Δήμο Πλατανιά και το Δίκτυο Καταστημάτων αποκλειστικής χρήσης ελαιολάδου «ΕλαιοΓευσίες»  στις 31 Μαρτίου μπροστά  σε πολυάριθμους  εκπροσώπους της  Πολιτικής,  Δημοτικής και  Αγροτικής Ηγεσίας και  500 περίπου Ελαιοπαραγωγούς

Τα Φαγητά και Παρασκευάσματα  που παρουσιάστηκαν  και εξέπληξαν τους πάντες έφθασαν τα 105. Όλα δημιουργημένα με  εκπληκτική  έμπνευση και τέχνη   και τοποθετημένα σε περίτεχνες παραδοσιακές πιατέλες  και άλλα σκεύη, αποτελούσαν πραγματικά κομψοτεχνήματα που  προκαλούσαν  οπτικά και γευστικά.

Συγχρόνως όμως έφεραν, σε δύσκολη θέση τα Μέλη της  Κριτικής Επιτροπής που μη μπορώντας να  τα βραβεύσουν  όλα,   με δυσκολία μεγάλη ξεχώρισαν  κάποια ως  καλύτερα. Κάθε ένα είχε όπως δήλωσαν  την δική  του χάρη και προσωπικότητα. Και αυτό είναι το μεγαλείο της Κρητικής Κουζίνας.

 

Ο  διαγωνισμός είχε δυο Κατηγορίες διαγωνιζόμενων. Η πρώτη περιλάμβανε Εστιατόρια, Ταβέρνες, Εργαστήρια και  Καταστήματα, Μέλη του Δικτύου «ΕλαιοΓευσίες, ενώ η δεύτερη περιλάμβανε Φορείς η άτομα  Ερασιτέχνες η Επαγγελματίες μη Μέλη του Δικτύου.

 Τα φαγητά και παρασκευάσματα  που  διαγωνίστηκαν κατατάχθηκαν σε 8  κατηγορίες: ΤΗΓΑΝΗΤΑ - ΒΡΑΣΤΑ – ΛΑΔΕΡΑ - ΤΣΙΓΑΡΙΑΣΤΑ - ΨΗΤΑ – ΣΑΛΑΤΕΣ - ΑΡΤΟΣΚΕΥΑΣΜΑΤΑ - ΓΛΥΚΑ .     

Η Κριτική επιτροπή  αποτελούμενη από τους: Γ. Φραγκιαδάκη Καθ. Διατροφής και Διαιτολογίας ΤΕΙ Κρήτης,  Π. Ντουντουλάκη Δρ Ιατρό – Διαιτολόγο - Αντινομάρχη Χανίων,  Κώστα Δεβέλιογλου Chef Μέλος της Λέσχης  Αρχιμαγείρων Αθηνών,   Γιώργο  Γιαννικάκη   και Γιαν. Τσιβουράκη, Εκπρ/πους της Λέσχης Αρχιμαγείρων Κρήτης,  αξιολόγησε όλα τα διαγωνιζόμενα παρασκευάσματα με 5 κριτήρια: Την γεύση, την  εμφάνιση, την υγιεινή, την σημαντικότητα του ελαιόλαδου και την παραδοσιακότατα η πρωτοτυπία. Κάθε κριτήριο βαθμολογήθηκε από 0-20 και υπολογίστηκε ο μέσος όρος των 5 κριτηρίων για κάθε παρασκεύασμα με βάση τον οποίο  επιλέχθηκαν   για κάθε   μια από τις 8 Κατηγορίες οι διακριθέντες  για   τρία Βραβεία  Α, Β, Γ ,  και τρεις Επαίνους  Α, Β, Γ,  . Και οι υπόλοιποι  όμως   συγκέντρωσαν τελικά  πολύ υψηλή  βαθμολογία   γι’ αυτό και τους απονεμήθηκε η διάκριση της «Εύφημης Μνείας». Όλες οι διακρίσεις περιλαμβάνονται  στον Πίνακα 1

Διαπιστώσεις και Συμπεράσματα!

 1.Οι διαγωνιζόμενοι κατάφεραν  να αναδείξουν  την πραγματική εικόνα  και τον πλούτο της  γνήσιας Κρητικής Κουζίνας,  «ραπίζοντας ισχυρά και ηχηρά»  όσους τα τελευταία χρόνια προσπαθούν να την εκμεταλλευτούν,   διαθέτοντας  κάτω από το όνομα  της περίεργα κατασκευάσματα και τηγανητά με επικίνδυνα πολύ-τηγανισμένα και ταγγισμένα σπορέλαια!

2.Οι αγνές γεύσεις του Κρητικού ελαιολάδου,   ζυμωμένες με  τα εξαίσια αρώματα  των φυτικών και ζωικών προϊόντων της Κρητικής γης,  δημιουργούν πράγματι  ασύγκριτα γευστικά και υγιεινά δημιουργήματα που μπορούν να   ενθουσιάσουν  τους ντόπιους και να εντυπωσιάσουν  τους ξένους. 

3.Ο παραδοσιακός και  ο φυσικός πλούτος του τόπου μας είναι  ανεκτίμητος  και  η δυναμική των ανθρώπων του  ανεξάντλητη. Και τα δυο όμως είναι αναξιοποίητα και η ανάγκη για αξιοποίησή  τους είναι επιβεβλημένη και επιτακτική. 

4. Οι ταβέρνες και τα εστιατόρια, βιτρίνες και πρεσβευτές του  διατροφικού   πλούτου του νησιού μας, πρέπει  να  θελήσουν  και να τολμήσουν να  προσφέρουν  φαγητά και  ιδίως τηγανητά  με   πραγματική χρήση  ελαιόλαδου. Η  επιτήδεια  δημιουργία  της εντύπωσης της χρήσης του ελαιόλαδου μονό αναξιοπιστία και υποβάθμιση προκαλεί! Κρητική Κουζίνα με σπορέλαια δεν υπάρχει,  όπως δεν υπάρχουν πια και τόσοι «κουτόφραγκοι» !       

5. Οι εκπρόσωποι της Πολιτείας και των  Φορέων  πρέπει να κατανοήσουν  ότι οι  πομπώδεις εκφράσεις για το «πολύτιμό  μας ελαιόλαδο, που το παίρνουν οι Ιταλοί και το αναμειγνύουν…κλπ »  αποτελούν, γνωστές πια,  κοινότυπες  διαπιστώσεις που είναι γνωστές στους  ελαιοπαραγωγούς και  οπωσδήποτε δεν φέρνουν  αποτέλεσμα! Απαιτούνται   πραγματικές μελέτες και ρεαλιστικά   προγράμματα,  που  θα εξασφαλίζουν  αποτελέσματα   ουσίας  και όχι   ανεύθυνα  η αυτονόητα συμπεράσματα χωρίς  αντίκρισμα!   

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ

ΦΑΓΗΤΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΜΑΤΩΝ ΕΛΑΙΟΛΑΔΟΥ

 

            Μετά την αξιολόγηση από την 5/μελη Κριτική Επιτροπή στα Κριτήρια: Γεύση, Υγιεινή, Εμφάνιση, Παρουσία Ελαιόλαδου, Παραδοσιακότητα-Πρωτοτυπία και την εξαγωγή Μέσων Όρων  απονεμηθήκαν οι ακόλουθες διακρίσεις κατά Κατηγορία.

 

Α. ΜΕΛΗ  ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΕΠΕΚ-ΔΚ «ΕΛΑΙΟΓΕΥΣΙΕΣ»

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΣΙΓΑΡΙΑΣΤΑ

Βραβείο Α: Στο ΧΤΑΠΟΔΙ ΜΕ ΑΒΡΟΝΙΕΣ της Ταβέρνας «Ο ΛΕΒΕΝΤΗΣ» -

Άνω Σταλός, τηλ. 28210 68155

Βραβείο Β: Στο ΚΑΤΣΙΚΑΚΙ ΜΕ ΑΒΡΟΝΙΕΣ  της Ταβέρνα «Ο ΝΤΟΥΝΙΑΣ»-

Δρακώνα Κεραμειών, τηλ.28210 65083

Βραβείο Γ: Στο ΒΑΚΑΛΑΟΣ ΜΕ ΧΟΡΤΑ ΤΣΙΓΑΡΙΑΣΤΑ  της Ταβέρνας της ΒΑΜΟΣ Α.Ε.

Βάμος, τηλ.  28250 23352

Έπαινος Α:  Στο ΧΟΙΡΙΝΟ ΜΕ ΑΓΡΙΟΧΟΡΤΑ  της Ταβέρνας «ΠΙΠΕΡΙΑ»

Καλύβες, τηλ.  28250 31245

Έπαινος Β: Στο ΚΑΤΣΙΚΙ ΜΕ ΑΓΡΙΑ ΧΟΡΤΑ  της Ταβέρνας «ΑΠΟΨΗ»

Νιό Χωριό, τηλ. 28250 41816

Έπαινος Γ: Στις ΣΟΥΠΙΕΣ ΜΕ ΜΑΡΑΘΑ της Ταβέρνας ΒΑΜΟΣ Α.Ε.

                Βάμος, 28250 23352

Έπαινος Γ: ΑΓΡΙΟΓΟΥΡΟΥΝΟ ΜΕ ΚΑΣΤΑΝΑ   του Εστιατορίου «ΙΝΝΑΧΩΡΙΟΝ»

Ελαφονήσι, τηλ.28220 61111

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΛΑΔΕΡΑ

Βραβείο Α: Στα ΓΕΜΙΣΤΑ της Ταβέρνας «ΝΕΡΑΤΖΟΥΛΑ» -Βουλγάρω τηλ. 28220 51297

Βραβείο Β: Στα ΦΑΣΟΛΙΑ ΜΕ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ  της Ταβέρνας «Ο ΛΕΒΕΝΤΗΣ»

Άνω Σταλός, τηλ. 28210 68155

Βραβείο Γ : Στο ΑΡΝΙ ΜΕ ΑΓΡΙΑΓΚΙΝΑΡΕΣ  του Εστιατορίου «ΜΗΛΙΑ»

Βλάτος, τηλ. 28220 51569

Βραβείο Γ : Στα ΚΟΙΛΙΔΑΚΙΑ ΦΡΙΚΑΣΕ  της Ταβέρνας «Ο ΝΤΟΥΝΙΑΣ»

Δρακώνα Κεραμειών, τηλ. 28210 65083

Έπαινος Α: Στο ΠΑΤΑΤΕΣ ΜΕ ΚΑΣΤΑΝΑ  του Εστιατόριου  «ΜΗΛΙΑ»

Βλάτος, τηλ. 28220 51569

Έπαινος Β: Στο ΚΑΤΣΙΚΑΚΙ ΓΙΑΧΝΙ  της Ταβέρνας «ΚΑΛΥΒΙΑΝΗ»

        Καλυβιανή Κισάμου, τηλ. 28220 23204

Έπαινος Γ:  Στο ΜΟΣΧΑΡΙ ΡΙΓΑΝΑΤΟ της Ταβέρνας «ΝΕΡΑΤΖΟΥΛΑ»

Βουλγάρω, , τηλ. 28220 51297

 

 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ

Βραβείο Α : Στο ΓΑΥΡΟΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ  της Ταβέρνας «ΠΕΛΑΓΟΣ»

Ηπείρου 23,  Κουμ-Καπί, τηλ.28210 42040

Βραβείο Β: Στους ΛΑΧΑΝΟΝΤΟΛΜΑΔΕΣ της Ταβέρνας «ΠΙΠΕΡΙΑ»

Καλύβες, τηλ. 28250 31245

Βραβείο Γ : Στο ΚΑΛΑΜΑΡΙ ΓΕΜΙΣΤΟ  της Ταβέρνας «ΜΠΟΥΡΑΚΗ»,

Κουνουπιδιανά, τηλ. 28210 64254

Έπαινος Α: Στο ΣΠΑΓΓΕΤΙ ΜΕ ΦΡΕΣΚΑ ΘΑΛΑΣΣΙΝΑ  της Ταβέρνας της ΒΑΜΟΣ Α.Ε.

Βάμος, τηλ. 28250 23352

Έπαινος Β: Στην ΜΕΛΙΤΖΑΝΟΣΑΛΑΤΑ  της Ταβέρνας «ΠΙΠΕΡΙΑ»

Καλύβες, τηλ. 28250 31245

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΗΓΑΝΗΤΑ

Βραβείο Α: Στους ΚΟΛΟΚΥΘΟΚΕΦΤΕΔΕΣ της Ταβέρνας «ΜΠΟΥΡΑΚΗΣ»

Κουνουπιδιανά, τηλ. 28210 64254

Βραβείο Β:  Στους ΣΠΑΝΑΚΟΚΕΦΤΕΔΕΣ  της Ταβέρνας «ΚΑΛΥΒΙΑΝΗ»

Καλυβιανή Κισάμου, τηλ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΡΤΟΣΚΕΥΑΣΜΑΤΑ

Βραβείο Α Στα ΕΛΑΙΟΨΩΜΑ ΚΑΙ ΕΛΑΙΟΜΠΟΥΚΙΕΣ της Αρτοποιίας «Ο ΠΛΑΤΑΝΟΣ»

Πλάτανος Κισαμου τηλ. 28220 41782

Βραβείο Α: Στα  ΑΡΤΟΣΚΕΥΑΣΜΑΤΑ  της Ταβέρνας «Ο ΝΤΟΥΝΙΑΣ»

Δρακώνα Κεραμειών, τηλ.28210 65083

Βραβείο Β: Στο ΨΩΜΙ του Εστιατόριου «ΜΗΛΙΑ»

Βλάτος, τηλ. 28220 51569

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΛΥΚΑ

Βραβείο Α: Στον ΧΑΛΒΑ του  Εδεσματοπωλείου  «γνήσιον εστί»

Μυλονογιάννη 92, τηλ. 28210 74742

 

 

Β.  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΦΟΡΕΙΣ & ΑΤΟΜΑ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΣΙΓΑΡΙΑΣΤΑ

Βραβείο Α στο Αρνί με φασκόμηλο και μέλι της κ. Κατσανεβάκη-Παντελάκη Ιωάννας Χανιά

Βραβείο Β στις Σουπιές με άγρια χόρτα της κ.Ανδρουλάκη Ελένης- Μόδι

Βραβείο Γ στα  Τσιγαριαστά χόρτα με σουπιές της κ.Πετρουλάκη Βαγγελιώς- Ομάδα Γυναικών Ντερέ,

Έπαινος Α στο  Χταπόδι με αβρονιές του κ.Δανδουλάκη Φραγκίσκου- Χανιά

Έπαινος Α στις Σουπιές Τσιγαριαστές με ελιές της κ.Κατσανεβάκη-Παντελάκη Ιωάννας- Χανιά,

Έπαινος Β στο Χταπόδι με κάστανα της κ.Παπουτσάκη Χαρούλας-Σύλλογος Γυναικών Μάλεμε

Έπαινος Γ στις  Σουπιές με αγριόχορτα & ελιές της κ.Μαραγκουδάκη-Καντεράκη Μαρίας- Καλύβες

Εύφημες Μνείες:

Στα Τσιγαριαστά χόρτα με σουπιές της κ.Βεστάκη Αργυρώς - Συν. Γυν. Κισάμου

Στο Χταπόδι κρασάτο της κ.Κατσανεβάκη-Παντελάκη Ιωάννας- Χανιά 

Στο Κοτόπουλο με τσιγαριαστά χόρτα της κ. Πιτσικουλάκη Ελευθερίας- Ντουλιανά 

Στις Αβρονιές με φασόλια Νεριανών  των κ.Τσεπέτη Ελευθερία – Μαρία Νικολακάκη, Πολιτιστικός Σύλλογος Νεριανών

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΛΑΔΕΡΑ

Βραβείο Α στο Χοχλιοί με αγριόχορτα της κ.Τσεπέτη Ελευθερίας- Πολιτιστικός Σύλλογος Νεριανών,

Βραβείο Β στο Στιφάδο μοσχάρι με κάστανα της κ.Γερεουδάκη Ευτυχίας- Σκουτελώνας,

Βραβείο Γ στο  Ψάρι με μπάμιες  του Συλλόγου Γυναικών Παλαιών Ρουμάτων

Έπαινος Α στο Χοχλιοί με αρωματικά χόρτα  της κ.Φουντουλάκη Σοφίας- Χανιά

Έπαινος Β στις Μελιτζάνες με ξυνόχοντρο της κ.Λαμπαρδάκη Αντωνίας- Σύλλογος Κυριών & Δεσποινίδων Βουκολιών «Η Μέριμνα»

Έπαινος Γ στο   Χόντρος με Χοχλιούς  στην κ.Καλογεράκη Γρηγορία- Ροδωπού

Εύφημες Μνείες:

Στα Ντολμαδάκια με Χοχλιούς της κ.Αγγελάκη Ιωάννας- Ροδωπού

Στις Μελιτζάνες με ξυνόχοντρο  της κ.Αγγελάκη Στέλλας- Σύλ. Γυναικών Μάλεμε

Στις Σουπιές με αγριόχορτα της κ.Βυρουράκη Μαρίας- Πύργος Ψηλονέρου

Στα Φασολάκια με Κρέας της κ.Γεωργακάκη Κατίνας- Ρωδοπού

Στο Χοχλιοί με σταμναγκάθι της κ. Δασκαλάκη Ελευθερίας- Χανιά

Στα Ντολμαδάκια της κ.Ελληνάκη Αργυρώς- Βούβες,

Στο Χοιρινό με πράσα της κ.Νικολακάκη Φρόσως- Πολιτιστικός Σύλλογος Νεριανών

Στα Σουτζουκάκια με ελιές της κ.Ντουντουλάκη Αργυρώ- Ντερές

Στο Χοιρινό σε χυμό πορτοκάλι της κ.Παρασκάκη Αγάπης- Ξαμουδοχώρι

Στο  Χοιρινό με γίγαντες της κ.Πετρακάκη Ελευθερίας- Χανιά

Στα Ντολμαδάκια Λάπαθα της κ.Πετρουλάκη Βαγγελιώς- Ομάδα γυναικών Ντερέ 

Στο Αρνί με αβρονιές της κ.Ρενιέρη Άννας-Σύλ. Κυριών &Δεσπ. Βουκολιών «Η Μέριμνα»

Στον  Ξυνόχοντρο με πατάτες του  Συλ. Γυν. Παλαιών Ρουμάτων,

Στο Σταμναγκάθι με κρέας  Συλ. Γυν. Παλαιών Ρουμάτων

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ

Βραβείο Α στη Σπανακόπιτα της κ.Σταματάκη Ιωάννας-Σύλ. Κυριών & Δεσπ. Βουκολιών «Η Μέριμνα», 

Βραβείο Β στη   Χορτόπιτα του Συλλόγου Παλαιών Ρουμάτων,

Βραβείο Γ στον Γαύρο στο Ελαιόλαδο της κ.Κουτρουμπά Αρχοντούλας- Κουνουπιδιανά

Έπαινος Α στην  Σκορδομακαρονάδα με γαρίδες του κ.Ταχτσίδη Άνθιμου- Μόδι,

Έπαινος Β στο  Μπουρέκι του Συλλόγου Παλαιών Ρουμάτων,

Έπαινος Γ στο   Παραδοσιακό Μπουρέκι της κ.Τζινευράκη Ευαγγελίας-Συν. Γυναικών Κισάμου

Εύφημες Μνείες:

Στην Ελαιόπιτα της κ.Φουντουλάκη Σοφίας- Χανιά,

Στο Εποχιακό Μπουρέκι Κολοκύθας ΑΓΚΙΝΑΡΑΣ με στάκα της κ.Φραγκιουδάκη Ιωάννας- Βλάτος

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΗΓΑΝΗΤΑ

Βραβείο Α στα ΚΑΛΙΤΣΟΥΝΙΑ ΜΕ ΑΓΡΙΟΧΟΡΤΑ της κ.Καμπουράκη Ε.- Νικολακάκη Μ.-

Πολιτιστικός Σύλλογος  Νεριανών

Βραβείο Β στα ΧΟΡΤΟΚΑΛΙΤΣΟΥΝΑ της κ. Λιονάκη Θεοδοσίας-Συνεταιρισμός Γυναικών Κισάμου

Βραβείο Β στα ΚΡΕΜΜΥΔΟΚΑΛΙΤΣΟΥΝΑ της κ. Πετρουλάκη Βαγγελιώς, Ομάδα Γυναικών Ντερέ 

Βραβείο Γ στις ΜΑΡΑΘΟΠΙΤΕΣ της  κ. Καραμουσαδάκη Ειρήνης-Σύλ. Κυριών & Δεσποινίδων Βουκολιών «Η Μέριμνα»,

Έπαινος Α στις ΜΥΖΗΘΡΟΠΙΤΕΣ της κ. Πατεράκη Αναστασίας- Συνεταιρισμός Γυναικών Κισάμου

Έπαινος Β στα ΚΡΕΜΜΥΔΟΚΑΛΙΤΣΟΥΝΑ του Πολιτιστικού Συλλόγου  Καρρών, 

Έπαινος Γ στα ΚΑΛΙΤΣΟΥΝΙΑ ΜΕ ΧΟΡΤΑ της κ. Αθανασάκη Όλγας  Βουλγάρω,

Εύφημες Μνείες:

Στις ΚΡΟΚΕΤΕΣ ΒΑΚΑΛΑΟΥ της κ. Μπουλάκη Χρυσούλας- Σύλλογος  Γυναικών Καστελίου

Στον ΜΠΑΚΑΛΙΑΡΟ ΜΕ ΣΚΟΡΔΑΛΙΑ της κ. Παπαδάκη Μαρίας Καστέλι

Στα ΧΟΡΤΟΚΑΛΙΤΣΟΥΝΑ του Πολιτιστικού Συλλόγου Καρρών,

Στις ΒΥΖΑΝΤΙΝΕΣ ΠΙΤΕΣ ΡΕΘΕΜΝΙΩΤΙΚΕΣ της κ. Τζανιδάκη Βικτορίας  Χανιά

 

 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΡΤΟΣΚΕΥΑΣΜΑΤΑ

Βραβείο Α στο ΚΟΥΛΟΥΡΙ ΚΕΝΤΗΜΕΝΟ ΓΑΜΟΥ της κ.Γερεουδάκη Ευτυχίας Σκουτελώνας

Βραβείο Β στο ΓΛΥΚΟ ΜΙΝΩΪΤΙΚΟ  ΨΩΜΙ της κ. Τζανιδάκη Βικτορίας Χανιά

Βραβείο Γ στα ΛΑΔΟΚΟΥΛΟΥΡΑ της κ. Γιακουμάκη Κωστούλας –Σύλλογος  Γυναικών Καστελίου 

Έπαινος Α στα ΚΡΑΣΟΚΟΥΛΟΥΡΑ της κ.Αγγελάκη Ιωάννας  Ροδωπού

Έπαινος Β΄στα ΚΟΥΛΟΥΡΑΚΙΑ ΛΑΔΙΟΥ της κ. Ελληνάκη Αργυρώς  Βούβες

Έπαινος Γ στην ΓΛΥΚΙΑ ΛΑΔΟΠΙΤΑ της κ. Κουτρουμπά Αρχοντούλας  Κουνουπιδιανά

Εύφημη Μνεία στα ΠΑΞΙΜΑΔΑΚΙΑ ΛΑΔΙΟΥ της κ.Πατεράκη Αναστασίας- Συν. Γυν. Κισάμου

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΡΑΣΤΑ

Βραβείο Α στην ΦΑΒΑ της κ.Ελληνάκη Αργυρώς  Βούβες

Βραβείο Β στους ΑΣΚΟΛΥΜΠΡΟΥΣ ΒΡΑΣΤΟΥΣ της  κ.Χαιρετάκη Μαρίας- Συν. Γυν. Κισάμου,

Βραβείο Γ στα  ΠΑΠΟΥΔΙΑ του Συλλόγου Γυναικών Παλαιών Ρουμάτων,

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΑΛΑΤΕΣ

Βραβείο Α στην ΣΚΟΡΔΑΛΙΑ ΜΕ ΣΠΑΝΑΚΙ της κ.Φουντουλάκη Σοφίας  Χανιά

Βραβείο Β στην ΠΟΛΥΣΑΛΑΤΑ ΘΑΛΑΣΣΙΝΩΝ της κ.Τσεπέτη Ελευθερίας- Πολιτιστικός Σύλλογος Νεριανών, 

Βραβείο Γ στην ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΗ ΣΑΛΑΤΑ ΜΕ ΕΛΑΙΟΛΑΔΟ της κ.Κουτρουμπά Αρχοντούλας , Κουνουπιδιανά

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΛΥΚΑ

Βραβείο Α στα ΞΕΡΟΤΗΓΑΝΑ του Πολιτιστικού Συνδέσμου Συριλίου Μετόχι Ελληνικού 

Βραβείο Β στα ΞΕΡΟΤΗΓΑΝΑ της κ. Γερεουδάκη Ευτυχίας  Σκουτελώνας, 

Βραβείο Γ στους ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ της κ. Αγγελάκη Στέλλας - Σύλλογος Γυναικών Μάλεμε, 

Έπαινος Α στο ΠΑΣΤΕΛΙ της κ. Ελληνάκη Αργυρώς  Βούβες,

Έπαινος Β στον ΧΑΛΒΑ ΜΕ ΕΛΑΙΟΛΑΔΟ της κ.Σαρτζετάκη Χρυσής - Συν. Γυν. Κισάμου ,

Έπαινος Γ στο ΚΑΛΙΤΣΟΥΝΙ ΜΕ ΑΜΥΓΔΑΛΟ ΚΑΙ ΚΑΡΥΔΙ της κ.Γεωργακάκη Κατίνας Ροδωπού                 

Εύφημες Μνείες:

Στα ΑΥΓΟΚΑΛΑΜΑΡΑ της κ.Γαλάνη Ευτυχίας του Πολιτιστικού Συλλόγου Κοντομαρί

Στα ΑΥΓΟΚΑΛΑΜΑΡΑ της κ.Γεωργακάκη Ρούλας- Σύλλογος Γυναικών Καστελίου,

Στα ΞΕΡΟΤΗΓΑΝΑ της κ.Καλογεράκη Γρηγορίας  Ροδωπού,

Στα ΑΥΓΟΚΑΛΑΜΑΡΑ της κ. Σταματάκη Κατερίνας- Σύλ. Κυριών & Δεσποινίδων Βουκολιών «Η Μέριμνα»,